14.06.2019 - Bodrum'un Haber Portalı

MİLYON DOLARLIK YATLAR YACHT CHARTER SHOW’DA…

  • 10 Nisan 2019
MİLYON DOLARLIK YATLAR YACHT CHARTER SHOW’DA…

Bodrum’da bu yıl ikincisi düzenlenecek TYBA(Tüm Yat İşletmecileri, Broker ve Acenteleri Derneği) Yacht Charter Show öncesi basın açıklaması düzenlendi.

Yat sektörü temsilcileri tarafından Nisan 2017’de sektörde yer alan şirketlerin bir araya gelmesiyle kurulan Tüm Yat İşletmecileri, Broker ve Acenteleri Derneği tarafından bu yıl ikincisi düzenlenecek olan TYBA Yacht Charter Show 9 – 12 Mayıs 2019 Tarihlerinde Yalıkavak Marina’da gerçekleşecek.

Halka kapalı olarak gerçekleşen organizasyonda 25 Ülkeden yaklaşık 400 sektör temsilcisinin bir araya gelmesi bekleniyor. Türkiye’nin en lüks charter teknelerinin yer alacağı organizasyon öncesi LVZZ Otel’de düzenlenen basın toplantısına TYBA Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Sevi, yönetim kurulu başkan yardımcısı Güneş Aysun ve Yalıkavak Marina Direktörü Deniz Akaltan katıldı.

TYBA Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Sevi’nin konuşmasıyla başlayan toplantıda Sevi, TYBA’nın kuruluş amacını anlatarak bu yıl ikincisi düzenlenecek Yacht Charter Show hakkında bilgiler verdi. Sevi, geçtiğimiz yıl ilki gerçekleşen organizasyonla ilgili, “Charter Show halka kapalı bir şov. Tamamen tekne sahipleri ve tekne işletmecileri ile yurt dışındaki brokerları bir araya getirdiğimiz bir şovdur. Tamamen ticaret amaçlı yapılan bir şovdur. Bilinen adıyla mavi yolculuğumuza katkı sağlamak, katkıda bulunarak bunu ilerletmek, yat turizmini ileriye götürmek amacıyla ticari amaçla yapılan bir şovdur” dedi.

TYBA Yönetim Kurulu başkan yardımcısı Güneş Aysun ve Yalıkavak Marina Direktörü Deniz Akaltan’ın da birer konuşma gerçekleştirdiği basın toplantısı Tyba Yacht Charter Show’un tanıtım videosunun izlenmesinin ardından sona erdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ