25.09.2018 - Bodrum'un Haber Portalı

YILSONU SERGİSİ AÇILDI

  • 16 Mayıs 2018
Reklam Alanı
YILSONU SERGİSİ AÇILDI

Bodrum Halk Eğitimi Merkezi kursiyerlerinin 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı’nda hazırladıkları yaklaşık 200 eserden oluşan “Yılsonu Sergisi” açıldı.

Konacık Mahallesi’ndeki Herodot Kültür Merkezi’nde Saygı duruşunda bulunulup ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan açılışa Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz, Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, İlçe Garnizon Komutanı Albay İzzet Adagideli, İlçe Emniyet Müdürü Ertan Sarıkaya, İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Geçin, Bodrum Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Mehmet Ünal, Ak Parti Bodrum İlçe Başkanı Ömer Özmen’in de aralarında bulunduğu çok sayıda kişi katıldı.

Burada bir konuşma yapan Kaymakam Yılmaz, “Halk Eğitimi Müdürlüğümüz yaygın eğitim faaliyetleri kapsamında çok önemli kurslar açıyor ve kursiyerleri öğretmen arkadaşlarımızla birlikte yetiştirmeye çalışıyor. Ben bu sergi açılışlarını bir çiftçinin hasat zamanı gibi görüyorum. Kursiyer arkadaşlarımız yeni bilgi ve becerilere ulaşıp çok iyi işler çıkardılar. Ben başta Halk Eğitimi Müdürümüz’e hocalarımıza, kursiyerlerimize, çalışmalarda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Açılışın ardından protokol üyeleri sergiyi gezdi. 17 Mayıs tarihine kadar açık kalacak sergide resim, çini, tasarım, mozaik, seramik, tezhip çalışmalarından oluşan yaklaşık 200 eser bulunuyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ