25.09.2018 - Bodrum'un Haber Portalı

TEKNEDE BAŞLAYAN UYUŞTURUCU PARTİSİ ADLİYEDE SONLANDI…

  • 24 Nisan 2018
Reklam Alanı
TEKNEDE BAŞLAYAN UYUŞTURUCU PARTİSİ ADLİYEDE SONLANDI…

Bodrum’da bir kadın uyuşturucu madde ticareti yaptığı suçlamasıyla gözaltına alındı.

Bodrum Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri Kumbahce Sahili’nde demirli bulunan bir teknede uyuşturucu partisi verildiği şeklinde istihbari bilgi alınması üzerine operasyon başlattı.

Sahil Güvenlik Komutanlığı görevlilerinin takviyesi ile tekneye çıkılan teknenin sahibi M.I. ile teknede bulunan M.E. isimli şahıslar yakalandı. Teknede yapılan aramada bir miktar esrar ve esrarlı sigara ile1 adet hassas terazi ele geçirildi.

Teknede bulunan hassas terazinin G.Y. isimli şahsa ait olduğu, G.Y.’nin F.A. isimli şahsın evinde olduğu bilgisinin alınması üzerine G.Y. isimli şahsın yakalanması amacıyla F.A. isimli şahsın evine baskın yapıldı. Polis ekipleri eve girdiklerinde G.Y. ve F.A. isimli şahısları uyusturucu kullanırken suç üstü yakaladı. İkamette yapılan aramada bir miktar esrar, kenevir tohumları ile esrarlı sigaralar ele geçirildi

Operasyon sonrası M.I., M.E. ve F.A. isimli şahıslar uyuşturucu kullanmak suçundan ifadeleri alındıktan sonra salıverildi. Gözaltına alınan G.Y. isimli şahıs ise tutuklama istemiyle Bodrum Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edildi.

Şahıs, çıkarıldığı mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ