18.09.2019 - Bodrum'un Haber Portalı

ŞİŞELER, SOPALAR HAVADA UÇUŞTU… TATİLCİLER BİRBİRİNE GİRDİ…

  • 09 Ağustos 2019
ŞİŞELER, SOPALAR HAVADA UÇUŞTU… TATİLCİLER BİRBİRİNE GİRDİ…

Bodrum’da 2 tatilci grubun arasında çıkan kavga çevredeki vatandaşlar tarafından cep telefonu ile görüntülendi. Şişe ve sopaların havada uçuştuğu kavgdada kadınlarda saç saça, baş başa tekme tokat kavga etti.

Dün öğle saatlerinde Gümbet Mahallesi İnönü Caddesi üzerinde yaşanan olayda, çoğunluğu kadınlardan oluşan 2 tatilci grubu arasında kavga çıktı. Birbirlerine ağır hakaretler eden iki grubun neden kavga ettiği bilinmezken, görgü tanıkları kavganın, yan bakma meselesi yüzünden çıktığını iddia etti.

Saç saça baş başa birbirlerine giren kadınları ayırabilmek için çevredeki esnaf ve vatandaşlar yoğun çaba harcasa da iki grubu ayırmak mümkün olmadı. Kavga nedeniyle cadde de bulunan bir markette de maddi hasar oluştu.

Kavga ettikleri grubun kaldığı otele girmek isteyen diğer grup, otel yetkilileri ve çevredeki esnaf tarafından engellenince ağır hakaretler eden kadınlar sağa sola da cam şişeler fırlattı.

Kavgaya karışan kadınların olay yerine gelen polis ekiplerine de mukavemet gösterdikleri öğrenilirken ekipler, mukavemet gösteren birkaç kişiyi gözaltına aldı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ