25.08.2019 - Bodrum'un Haber Portalı

RIZA KARAKAYA VE EKİBİ GÜVEN TAZELEDİ

  • 22 Mayıs 2019
RIZA KARAKAYA VE EKİBİ GÜVEN TAZELEDİ

Bodrum Belediyesi Bodrumspor’da yapılan Seçimli Olağan Genel Kurul’da mevcut başkan Rıza Karakaya ve yönetimi güven tazeleyerek yeniden göreve geldi.

Tek liste ile gidilen Seçimli Olağan Genel Kurul’da mevcut başkan Rıza Karakaya, 5’inci kez başkan seçildi. İMEAK Deniz Ticaret Odası Bodrum Şubesi Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen genel kurula Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, İMEAK DTO Bodrum Şube Başkanı Orhan Dinç, Denizciler Derneği Başkanı Erol Erdoğan, kulübün geçmiş dönem başkanları, geçmiş dönem belediye başkanı Mehmet Kocadon ile 100’e yakın kulüp üyesi katıldı.

Açık oylama ile yapılan genel kurulda mevcut başkan Rıza Karakaya’nın listesi kullanılan oyların tamamını alarak yeniden seçilirken Karakaya yaptığı konuşmada kulübün amatör branşları ve altyapı faaliyetleri hakkında bilgiler verdi.

ARAS, BODRUM’DA SPOR ÇALIŞTAYI İÇİN KOLLARI SIVADI

Bodrum’da faaliyet gösteren tüm spor kulüplerinin geliştirilmesi  ve desteklenmesi amacıyla bir çalıştay düzenlenecek.

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Bodrumspor’un olağan genel kurulunda yaptığı konuşmada, yarımada genelindeki tüm spor kulüplerini tek çatı altında birleştirerek desteklemek istediklerini ifade etti. Bodrum’da başarılı spor insanları yetişmesini, çocukların ve gençlerin sporla tanışarak, eşit imkanlara sahip olmasını amaç edinen Başkan Aras, bunun ilk adımını da bir çalıştayla atacak.

Bodrum’la ilgili her kararı ortak akılla almak gerektiğini vurgulayan Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, spor kulüpleri konusunda da harekete geçti. Bodrum Belediyesi Bodrumspor olağan genel kurulunda konuşan Başkan Aras, yarımadadaki tüm kulüplere destek vereceklerini ancak bunu tek çatı üzerinden yapmak gerektiğini belirterek şunları söyledi:

“Bu genel kurulu yapıpta buradan kapıdan çıkıp gitmeyelim. Gerçekten Bodrumspor’u ve diğer kulüplerin hepsini, Bodrum’da çocuklarımızı, gençlerimizi geleceğe hazırlayan kulüplerimizin hepsini rahatlatacak kararlar alalım. Böyle bir çalıştayı bu kürsüden ben size teklif ediyorum. Ve oturalım iradeyi ortaya koyalım, ciddi kararlar alalım. Diyelim ki bu böyle uygulanacak, mahalle takımlarına şu destek verilecek, onlar Bodrumspor’un altyapısı olacak, Bodrumspor’un diğer branşları şunlar olacak gibi ve diğer bütün kulüplerimizin mali yapılarını oturalım ortaya koyalım. Belediyeden yaptığımız destekleri ben sizlere anlatırım. Böylece gücümüzü odaklayarak yönlendirirsek çok kolay şekilde başarılar yakalarız.”

Başkan Aras konuşmasının devamında da spor çalıştayının detayları ve sonuçları hakkında bilgiler verdi.

Genel kurulda Bodrumspor’un yönetim kurulu üyeleri şu isimlerden oluştu;

Rıza Karakaya, Hüseyin Gözütok, Gürkan Topan, Arif Karaman, Baran Akcan, Fatih Öztarakçı, Murat Yıldız, Halil Teke, Hadi Türk, Muhammet Karapınar, Murat Önder, Murat Süren, Murat Öztürk, Mehmet Gürbüz, Erhan Berber, Hüseyin Ural Aküzüm, Zeynel Kılıç, Hacı İbrahim Dalda, Aydın Güven.

Denetim kurulu üyeleri de Mustafa Baysel, Dinçer Özkeskin ve Mustafa Gür Birol’dan oluştu. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ