24.05.2019 - Bodrum'un Haber Portalı

ÖĞRENCİLERİN KONSERİ KUTSİ İLE RENKLENDİ

  • 14 Mart 2019
ÖĞRENCİLERİN KONSERİ KUTSİ İLE RENKLENDİ

Bitez Gülümser Mehmet Danacı İlkokulu yararına düzenlenen konserde ünlü sanatçı Kutsi kızı ile düet yaptı.

Okul Aile Birliği tarafından organize edilen, Bodrum Belediyesi Heredot Kültür Merkezinde müzik öğretmeni Cem Cemal Uçaner yönetiminde düzenlenen konserde, ünlü sanatçı Kutsi’de sahne aldı. Konser, müzik aletlerini yeni çalmayı öğrenen minik öğrencilerin performanslarıyla başladı. İzleyenlerden tam not alan öğrencilerin heyecanı ise dikkatlerden kaçmadı.

Ünlü sanatçı Kutsi ilk olarak öğrencilerden ve okul öğretmenlerinden oluşan orkestra ile sahneye çıktı. Daha sonra kızı Ceylin ile düet yapan Kutsi, salonu dolduranlar tarafından büyük beğeniyle izlendi. Kutsi, “Benim için hatıralar çok önemli, yine biriktirdiğim hatıralardan bir tanesi bu olacak. Biz çok heyecanlıyız kulis tarafında bütün öğrenciler olarak ama o heyecan olmadan da bu güzellikler paylaşılmıyor. Ben buradan bir kez daha söylüyorum burada bulunan bütün öğrencilere sonsuz destek vereceğim” dedi.

Konserde, okula destek olan bazı velilere plaket verildi. Kutsi’ye ise okul öğrencilerinin deniz kenarlarından topladıkları tahta parçalarıyla yapılan tekne tablosu hediye edildi. Plaket ve hediyelerin ardından devam eden konserde türküler, şarkılar ve marşlar seslendirildi.

Konser okul korosunun ‘Tertemiz Dünya’yı seslendirmesiyle sona erdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ