15.06.2019 - Bodrum'un Haber Portalı

MUĞLA’DA HUZUR TOPLANTISI YAPILDI

  • 10 Mayıs 2019
MUĞLA’DA HUZUR TOPLANTISI YAPILDI

Muğla Valisi Esengül Civelek, İl Emniyet Müdürlüğü tarafından düzenlenen Huzur Toplantısına katıldı.

Muğla İl Emniyet Müdürlüğünde düzenlenen toplantıya; Vali Esengül Civelek, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Çiçek, Vali Yardımcısı Fethi Özdemir, Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız, İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya, kurum amirleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve Menteşe mahalle muhtarları katıldı.

Toplantıda yapılan açıklamada, polis-halk ilişkilerinin geliştirilmesi, güvenlik ve asayiş konularında halkın tespit, değerlendirme ve beklentilerinin yanında doğrudan katılımın sağlanması, daha huzurlu bir yaşam alanı için halkla ortak çalışmalar yapılabilmesi ile vatandaşların şikâyet ve sorunlarının yerinde birebir iletişim kurularak değerlendirilip, çözüm üretilebilmesi amacıyla il genelinde huzur toplantısı faaliyeti yürütüldüğü bildirildi.

İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya, Emniyet Teşkilatı olarak vatandaşların can ve mal emniyetinin sağlanması, toplumun huzur ve düzeninin devamı için gece-gündüz çalıştıklarını ifade etti.

Toplantıda Menteşe İlçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz tarafından ilçe genelinde yürütülen çalışmalarla ilgili sunum yapıldı.

Toplantı, katılımcıların görüş ve önerilerinin alınmasının ardından sona erdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ