19.04.2019 - Bodrum'un Haber Portalı

MOTOSİKLETLİ TORBACILAR CEZAEVİNDE

  • 07 Kasım 2018
MOTOSİKLETLİ TORBACILAR CEZAEVİNDE

Bodrum Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliğine bağlı ekiplerin gerçekleştirdiği operasyon sonucunda gözaltına alınan 2 kişi tutuklandı.

Ekipler, O.Y. ve S.H. isimli şahısların Gümbet Mahallesi’nde uyuşturucu sattığı istihbaratını alması üzerine şahısların ikametlerini takibe aldı. Şahısların O.Y.’nin ikametinden motosiklet ile birlikte ayrıldıklarını tespit etmesi üzerine motosiklet, Gümbet Mahallesi’nde seyir halindeyken durdurularak, motosikleti kullanan O.Y. ve S.H. ekipler tarafından gözaltına alındı.

S.H.’nin üzerinden satışa hazır halde fişek olarak tabir edilen skunk maddesi ele geçirilirken, O.Y.’nin ikametinde yapılan aramada 16 adet satışa hazır halde fişek olarak tabir edilen skunk maddesi ile iki ayrı poşette skunk maddesi olmak üzere toplam 101 gram skunk maddesi ile hassas terazi bulundu. S.H.’nin kaldığı apartta yapılan aramada bir miktar kenevir tohumu ele geçirildi.

Uyuşturucu madde ticareti yapma sucundan adliye çıkarılan O.Y. ve S.H. sevk edildiği mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ