21.10.2019 - Bodrum'un Haber Portalı
buy Instagram followers

KAYBOLAN EŞİNİN SESİNİ TELEFONDA DUYUNCA GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

  • 17 Eylül 2019
KAYBOLAN EŞİNİN SESİNİ TELEFONDA DUYUNCA GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Bodrum’da, eşiyle birlikte ormanlık alanda gezintiye çıktıktan sonra kaybolan İngiliz turist farklı bir yoldan oteline döndü. Kaybolan eşinin arama çalışmalarını Pedasa Antik Kentinde ekiplerle birlikte takip eden Wal Bruke’un eşi Carol Bruke, eşinin sesini telefonda duyunca gözyaşlarına boğuldu.

AFAD, Muğla 911 Arama Kurtarma Derneği ve Arama Kurtarma Derneği (AKUT) Bodrum  ekipleri tarafından yapılan arama çalışmaları sonlanırken Carol Bruke polis ekipleri tarafından çiftin Gümbet Mahallesi’nde kaldıkları otele götürdü.

Bodrum’da tatil yapan İngiliz turist Wal Bruke, bugün eşi Carol Bruke ile birlikte saat 16.00 sıralarında, Pedasa Antik Kenti’ni gezmeye gitti. Bruke çifti, bir ara Antik Kent’teki ormanlık alanda gezintiye çıktı. Bir süre sonra yorulan ve dinlenmek için oturan eşinin yanından ayrılıp, yürümeye devam eden Wal Bruke ormanda kayboldu. Carol Bruke, çevrede yaptığı aramalara rağmen eşine ulaşamayınca, durumu polise bildirip, kayıp başvurusunda bulundu. Bunun üzerine polis, AFAD, Muğla 911 Arama Kurtarma Derneği ile Arama Kurtarma Derneği (AKUT) Bodrum Ekibi’nden yardım istedi.

Ekipler bölgede arama çalışmasını sürdürürken kaybolan Wal Bruke’nin oteline geldiği öğrenildi. Otel yetkilileri ile arama kurtarma gönüllülerinin telefon görüşmesi sonrasında telefon Wal Bruke’un eşi Carol Bruke verildi. Telefonda eşinin sesini duyan Carol Bruke gözyaşlarını tutamadı. Carol Bruke daha sonra polis ekipleri tarafından eşinin yanına götürüldü.

Çiftin tatillerinin bugün son günü olduğu ve saat 22.00’da İngiltere’ye döneceği öğrenildi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ