17.07.2019 - Bodrum'un Haber Portalı

İSTANBUL MODERN SANAT MÜZESİ ATÖLYELERİ MAS AKADEMİ İLE BODRUM’DA

  • 20 Eylül 2018
İSTANBUL MODERN SANAT MÜZESİ ATÖLYELERİ MAS AKADEMİ İLE BODRUM’DA

İstanbul Modern Sanat Müzesi tarafından gerçekleştirilen sanat atölyeleri 22 Eylül Cumartesi – 23 Eylül Pazar günü 2 farklı atölye ile MAS Akademi’de aile ve çocuklarla buluşuyor.

Hareketin Rengi Atölyesi

6-10 yaş arasında ki çocuklar için düzenlenen atölyeye organik malzeme ve toz boyalardan ile kendi renklerini üreterek başlayacaklar. Yaratacakları soyut resmin ardından, İstanbul Modern Sanat Müzesi Koleksiyonu’ndan ve sanat tarihinden örnekleri izleyerek tamamlayacaklar.

Çoraptan Oyuncaklar Atölyesi

Çocuklar, sevdikleri bir hayvandan oyuncak üretmenin keyfini yaşarken el becerilerinin gelişimine katkı sağlayacak ve hayal dünyalarını besleyecekler.
Bodrum’a yenilikçi alışveriş merkezi konseptini kazandıran MIDTOWN; SPA, spor, kültür sanat, etkinlik ve atölyeleri tek çatı altına topladığı yeni yaşam alanı içerisinde hayata geçirdiği MAS ile hayatında yeni bir renk arayan, içindeki yeteneği dışarı taşırmak isteyen, hayata başka bir açıdan bakmak, sanatın her dalını deneyimlemek isteyen 2’den 90’a herkes için bir yaşam merkezi sunuyor.
Plastik sanatlardan sahne sanatlarına, müzikten gastronomiye, fotoğraf ve video atölyeleri gibi ilerleyen zamanlarda birçok etkinliğe de ev sahipliği yapmaya hazırlanan

MAS, kendi içindeki yaratıcı ruhu keşfetmek isteyen her yaştan katılımcının uğrak merkezi olmayı amaçlıyor.

Herkes için sanat mottosunu misyon belirleyen MAS, KRAFT Güzel Sanatlar, İstanbul Modern Sanat Müzesi, Depo Dans, İstanbul Drama Sanat Akademisi ve Midtown Orkestrası gibi Türkiye’nin alanında öncü kuruluşlarının yanı sıra birçok sürpriz ismi kültür ve sanatseverlerle Bodrum’da bir araya getiriyor.

Bilgi ve rezervasyon için; Whatsapp/Cep +90 533 154 66 06

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ