24.11.2017 - Bodrum'un Haber Portalı

HIRSIZLIĞI BIRAKIP KENDİNE TELEFON KILIFI BEĞENDİ

  • 11 Eylül 2017
NETHAS Teknoloji A.Ş.
HIRSIZLIĞI BIRAKIP KENDİNE TELEFON KILIFI BEĞENDİ

Bodrum’da bir işyerine giren 2 hırsız 15 bin TL değerinde elektronik malzeme çaldı. Hırsızlık anları saniye saniye güvenlik kameralarına yansırken şüphelilerin rahat tavırları ise dikkat çekti.

Turgutreis Mahallesi Postahane Sokak üzerindeki Nokta İletişim – Bilişim adlı iş yerine kimliği henüz belirlenemeyen 2 kişi geldi. İşletmenin kapısını levye ile 10 dakika uğraş sonucu açan şüpheliler ardından işletmeye girdi. Oldukça rahat tavırla sergileyen 2 şüpheli işyerinden 3 dizüstü bilgisayar, akıllı telefonlar, tablet parçaları, telefon kılıflarını aldı. Şüphelilerden birinin telefon kılıflarını özenle seçmesi ise dikkatlerden kaçmadı. Şahıslar daha sonra yine rahat tavırlarla bölgeden uzaklaştı.

Sabah olduğunda durumu öğrenen işletme sahibi Yunus Karaman büyük şok yaşadı. Karaman daha sonra Turgutreis Jandarma Karakol Komutanlığı ekiplerine ihbarda bulundu. Yaklaşık 15 bin TL değerinde elektronik eşyanın çalındığını anlatan Karaman, “Müşterilerimizin telefonları, bilgisayarları, kendi cihazlarım çalındı. Müşterilerimizin cihazlarını da biz karşılamak durumundayız.” diye konuştu.

Güvenlik kamerası kayıtlarını incelemeye alan jandarma ekipleri hırsızların yakalanması için çalışma başlattı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ