25.08.2019 - Bodrum'un Haber Portalı

HEM BAYRAM… HEM SICAK… SAHİLLER BUGÜN DE DOLDU…

  • 07 Haziran 2019
HEM BAYRAM… HEM SICAK… SAHİLLER BUGÜN DE DOLDU…

Bodrum’da bayram tatiliyle birlikte, özellikle bugünden itibaren etkili olmaya başlayan sıcak hava nedeniyle sahiller doldu. Sıcaktan bunalanlar kendini Ege’nin serin sularına attı.

Bayram tatili dolayısıyla yoğunluğun yaşandığı Bodrum’da etkili olan sıcak hava, sahillerdeki hareketliliği daha da artırdı. Hava sıcaklığının 36, deniz suyu sıcaklığın ise 22 derece olarak ölçüldüğü ilçede vatandaşlar Kumbahçe, Bardakçı, Gümbet, Bitez, Ortakent, Yahşi, Akyarlar, Turgutreis, Gümüşlük, Yalıkavak, Gündoğan, Torba ve Yalıçiftlik sahillerine akın etti. Sıcak havadan bunalanlar denize ve havuza girerek serinledi. Su sporları yaparak eğlenen yerli ve yabancı tatilcilerin en çok tercih ettiği Gümbet Plajında denize kurulan salıncaklarda fotoğraf çektirmek isteyenler yine kuyruğa girdi. Bazı tatilciler denizin içerisine konulan oturma gruplarında soğuk içeceklerini yudumlarken, yanlarında evcil hayvanları olanlar da can dostlarıyla birlikte denize girerek serinledi.

Bodrum’da bunaltıcı sıcağın yarın da devam etmesi beklenirken, Pazar günü Ege Bölgesi genelinde etkili olması beklenen gök gürültülü sağanak yağışlarla birlikte sıcaklıkların düşeceği öğrenildi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ