25.09.2018 - Bodrum'un Haber Portalı

GÜLER STEAK HOUSE, DO SEBASTİAN İLE YALIYA İNDİ

  • 11 Şubat 2018
Reklam Alanı
GÜLER STEAK HOUSE, DO SEBASTİAN İLE YALIYA İNDİ

Bodrum’un en ünlü eğlence mekanlarından biri olan Do Sebastian ve Güler Steak House, Bitez sahilinde ortak bir mekan açtı.

Turizmin gözbebeği Bodrum’da kış aylarında dükkanları kapatarak yaz ayını bekleyen turizmciler kış sezonunda da turizmin canlanması için yatırım yapmaya başladı. Son yıllarda yaşanan nüfus artışının da etkisiyle yatırımcılar sahillerde işletme ve beach kulüp açmaya başladı. Bodrum’un en ünlü eğlence mekanlarından biri olan Do Sebastian ve Güler Steak House, Bitez sahilinde ortak bir mekan açarak kış aylarında ölü olan bölgeye hareketlilik getirdi.

Yaz, kış açık olacak mekan kış aylarında sahilde restoran olarak, yaz aylarında ise beach kulüp ve steak house olarak hizmet verecek. Güler Steak House işletmecisi Murat Gümüşoğlu ve Do Sebastian’ın işletmecisi Okan Uslu’nun ortaklığında hizmete giren işletmenin açılışını Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz yaptı.

Kaymakam Yılmaz kış aylarında yeni işletmelerin açılmasından dolayı mutluluk duyduğunu ifade ederek “Bodrum’da kış aylarında da turizm yapılması gerekiyor. 12 ay turizm için ellimizden gelen tüm desteği veriyoruz. İnşallah Bodrum’da 12 ay turizmi sağlarız. Bu güzel mekanda kış ayında açılış yaparak ilk adımı atmış bulundu. Okan Bey ve Murat beye Bodrum’a böyle güzel bir mekan kazandırdıkları için teşekkürlerimi sunuyorum”dedi.

İşletmenin açılışına Bodrum’un ünlü simalarının yanı sıra siyasi parti temsilcileri, dernekler ve iş adamları katıldı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ