15.06.2019 - Bodrum'un Haber Portalı

DOĞU AKDENİZ’İN EN İYİ YATLARI BODRUM’DA BULUŞTU

  • 10 Mayıs 2019
DOĞU AKDENİZ’İN EN İYİ YATLARI BODRUM’DA BULUŞTU

İlki geçtiğimiz yıl düzenlenen TYBA Yacht Charter Show, Yalıkavak Marina’da 9-12 Mayıs tarihlerinde ikinci kez başladı.

. TYBA Yacht Charter Show ile Türkiye’nin ve Doğu Akdeniz’in charter tekneleri yerli ve yabancı brokerların katılımıyla görücüye çıktı. Yaz boyunca başta Gökova olmak üzere Yunan Adaları ve Akdeniz’in batısında mavi yolculuğa çıkacak birbirinden lüks yatlar, dünyanın dört bir yanından gelen yerli ve yabancı broker ve acenta temsilcilerinin incelemesine alındı.

Tüm Yat İşletmecileri, Broker ve AcenteleriD erneği(TYBA) tarafından düzenlenen 2’nci TYBA Yacht Charter Show ile, UluslararasıYat Charter firmaları ve Türk firmaları, yerli ve yabancı tekneleri bir araya getiren organizasyonda 60 Lüks Yat ve 20 ülkeden 150 yabancı ve Türkiye’den 200’ün üzerinde brokerın katılması bekleniyor.

Geleneksel olarak inşa edilmiş veTürkiye dışında da faaliyet gösteren ticari yatlarında yer aldığı Türk yat Iinşa sektörünün ürettiği Bodrum’un dünyaca tanınan guletleri ve motoryatlar, gelen broker ve misafirler vasıtası ile dünyaya tekrar tanıtılacak.

9-12 Mayıs tarihlerinde düzenenlenen TYBA Yacht Charter Show sürescinde seminerler ve organizasyona katılan tekne personeli ve davetlilerin katılacağı özel etkinlikler düzenlenecek.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ