15.06.2019 - Bodrum'un Haber Portalı

BSV ÖĞRENCİLERİNİN YAPTIĞI SERAMİK PANO BODTO’DA…

  • 25 Ocak 2018
BSV ÖĞRENCİLERİNİN YAPTIĞI SERAMİK PANO BODTO’DA…

Bodrum Sağlık Vakfı yöneticileri ve öğrencileri Bodrum Ticaret Odasını ziyaret ederek, 4. Erkan Dülgeroğlu Seramik Çalıştayı’nda öğrenciler ve sanatçıların beraber yaptıkları seramik panoyu, Bodrum Ticaret Odası’nın yönetim katında sergilenmek üzere törenle teslim ettiler.

Bodrum Sağlık Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Akkaya, İkinci Başkanı Fatih Can Ekşi, Yönetim Kurulu üyeleri Ilknur Yardım Özer, Ülker İnan ve kurum müdürü İlknur Şengül, BSV sanat atölyeleri sorumlusu Tarık Kartal ve seramik atölyesi öğrencileriyle birlikte Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Kocadon’u makamında ziyaret ettiler. 

Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Kocadon Bodrum Sağlık Vakfı’nın çalışmalarını överek; “Bodrum Ticaret Odası olarak yardım yapmayı seven bir odayız. Bodrum Sağlık Vakfı’na da desteğimiz her zaman devam ediyor. Bizden sonra gelecek olanlar da bu güzel işleri gördükçe destek vermeye devam edeceklerdir. Bodrum Sağlık Vakfı gönül rahatlığıyla bağış yapabildiğiniz, yaptığınız yardımın yerine ulaşacağına emin olduğunuz bir yer. İnsanlar gönül rahatlığıyla gelip bağışlarını yapıyorlar” dedi. 

Bodrum Sağlık Vakfı Başkanı İbrahim Akkaya da ise Vakfın bağışçıların desteğiyle çalışmalarını sürdürdüğüne dikkat çekerek “Bizler orada sadece yöneticiyiz. Düzenli olarak az ya da yüksek meblağlarda bağış yapanlar da var, gösterişsiz bir şekilde kimselere haber vermeden bağış yapanlar da var. Böyle çok örneklerimiz var. Bodrum Sağlık Vakfı böyle insanların sırtında yükseldi, bugünlere geldi. Burada bir tek ana fikir var insanlar yöneticilere güveniyor, insanlar ne veriyorsak yerine gidiyor diye düşünüyor” şeklinde konuştu. 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ