25.05.2019 - Bodrum'un Haber Portalı

BODSiYÖDER İLK GENEL KURULUNU GERÇEKLEŞTİRDİ

  • 01 Aralık 2018
BODSiYÖDER İLK GENEL KURULUNU GERÇEKLEŞTİRDİ

Bodrum Site Yöneticileri Derneği ( BODSiYÖDER) ilk olağan genel kurul toplantısını gerçekleştirdi.

Toplantıda derneğin kurullarının seçimi yapıldı. Derneğin kurucu başkanı Zerrin Dinçer Erdoğdu yeniden dernek başkanlığına seçilirken, açılış konuşmasında dernek üyelerine, derneğin Türkiye’de bu konuda kurulan ilk dernek olduğunu, derneğin amacının,gelişen teknoloji ile birlikte insanların temel ihtiyaçlarını karşılamak maksadıyla, birlikte yaşamak zorunda kaldıklarını,beraberinde de bazı sorunlarla karşılaşıldığını ,sitelerde ve apartmanlarda yaşayan insanların, yaşam alanlarında mevcut yasal düzenlemeler çerçevesinde daha kaliteli bir yaşam sürdürebilmeleri için alt yapı oluşturmak ve teknik destek sağlamak olduğu bilgisini verdi.

Derneğin kurucu üyelerinden olan ve yeniden yönetim kuruluna seçilen ROTA eğitim kurumu yöneticisi ilkay Turan Eren ise, derneğin gelecekte insanlara daha iyi bir yaşam alanı sunabilmek için etkin faaliyetlerde bulunacağını dile getirdi. Toplantı temenniler ile son buldu.

Toplantıda katılımcılar Türkiye’de site yöneticiliği hususunda ilk olan derneğin kurulmasından duydukları memnuniyetlerini dile getirdiler. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ