14.06.2019 - Bodrum'un Haber Portalı

BODRUM’U SARSAN İNTİHAR! LE KABAK HÜSEYİN HAYATINA SON VERDİ…

  • 15 Mart 2019
BODRUM’U SARSAN İNTİHAR! LE KABAK HÜSEYİN HAYATINA SON VERDİ…

Bodrum’da yaşayan evli ve 2 çocuk babası Hüseyin Özgül intihar ederek hayatını sonlandırdı.

Bodrum’da su kabağına yaptığı süslemelerle hediyelik eşya yapan ilk kişi olarak bilinen ve yaptığı kabakları tüm dünyaya gönderen Hüseyin Özgül, bu sabah kendine ait atölyede kendisini tavana asarak intihar etti. Aynı zamanda masa tenisi antrenörü olan Hüseyin Özgül çevresinde, yaşam enerjisi yüksek biri olarak tanınıyordu.

Hayatını eğitim, kültür ve güzel yaşamaya adayan Özgül, Le Bakkal ismini verdiği bakkal dükkanının yanına inşa ettiği Peksimet Çocuk Kütüphanesi’nin yapımında da büyük emek harcamıştı.

Olay, sabah saatlerinde Peksimet Mahallesinde yaşandı. Hüseyin Özgül’den haber alamayan yakınları, atölyeye girdiklerinde Özgül’ü tavana asılı halde buldu. 112 Acil Çağrı Merkezine yapılan ihbar sonrası bölgeye sağlık ekipleri yönlendirildi. Ekipler Özgül’ün yaşamını yitirdiğini belirledi. Cumhuriyet Savcısının olay yerinde yaptığı incelemenin ardından Özgül’ün cenazesi otopsi yapılmak üzere Muğla Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

Olayla ilgili soruşturma başlatılırken, Özgül’ün, Kıbrıs’ta öğretim üyeliği yapan ve çocuklarıyla birlikte orada yaşayan eşinede acı haberin verildiği öğrenildi.

Hüseyin Özgül’ün cenazesinin yapılacak otopsinin ardından yarın defnedileceği bildirildi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ