13.06.2019 - Bodrum'un Haber Portalı

BODRUM YENİ YILI BEKLİYOR

  • 28 Aralık 2018
BODRUM YENİ YILI BEKLİYOR

Bodrum’da her yıl olduğu gibi bu senede yılbaşı gecesinin dolu dolu geçmesi bekleniyor.

İlçede açık bulunan otel, bar, ve restoranlar yılbaşı gecesi için hazırlıklarını tamamlarken, Muğla Büyükşehir ve Bodrum Belediyesi ekipleri de kendi sorumluluk bölgelerinde yılbaşı süslemeleri yaptı. Bodrum Belediyesi tarafından Bodrum Belediye Meydanında düzenlenecek konserde ise Edis. sahne alacak. 

(BODER)Bodrum Otelciler Derneği Genel Sekreteri Orhan Kavala, Bodrum’un yeni yıla hazır olduğunu belirterek, “Bodrum’da her sene olduğu gibi bu sene de yılbaşı gündemde. Şu anda zaten bir çok 4-5 yıldızlı otelimiz açık. Bunların bir çoğunda da yılbaşı gecesi için yapılmış programlar var. Bunların karşılığında alınmış olan rezervasyonlar var ve ciddi bir talep olduğu görülmekte. Bodrum zaten iç turizmde Türkiye’nin göz bebeğidir ve Bodrum’da da şu anda İstanbul, Ankara ve Anadolu’nun bazı kentlerinden de yapılan rezervasyonlar görülmektedir. Ciddi bir kalabalık olacağı tahmin edilmektedir. Bunun haricinde de yerel yönetimin yapmış olduğu meydan konseri vardır. Yoğun bir katılımla Bodrum’da yılbaşını geçireceğimizi zannediyorum” dedi.

Çarşı mahallesi işletmecilerinden Mahmut Özkartal ise, “Hemen hemen bütün işletmeler hazırlıklarını tamamladı. Biz sadece misafirlerimizi bekliyoruz. Bodrum Yeni yıla hazır girecek. Biz umutla bakıyoruz umarım yeni yıla güzel gireriz” dedi.

İlçede bulunan alışveriş merkezleri de yeni yıl süslemelerini tamamlarken, buralarda da yeni yıl öncesi çeşitli alışveriş indirimleri uygulanıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ