25.05.2019 - Bodrum'un Haber Portalı

BODEX FUARI BAŞLADI

  • 14 Mart 2019
BODEX FUARI BAŞLADI

Bodrum’da Turistik İşletmeler Donanımı ve Gıda ihtisas Fuarı (BODEX) açıldı. Fuara yerel firmalarla birlikte toplam 85 firma, 300’ün üzerinde ürün ile katıldı.

Konacık Mahallesi’ndeki Herodot Kültür Merkezi’nde, Bodrum Kaymakamlığı, Bodrum Ticaret Odası, Bodrum Esnaf Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin (BESİAD) destekleriyle, Marmaris Fuarcılık Organizasyon (MARFO) tarafından düzenlenen fuara, İstanbul, İzmir, Bursa, Antalya ve Muğla’nın çeşitli ilçelerinden 85 firma katılıyor.

85 firmanın 300’ün üzerinde marka ile katıldığı fuarda gıda, endüstriyel mutfak, mobilya, ısıtma ve soğutma sistemleri, ev ve otel tekstili ürünleri stantlarda yerlerini aldı.

Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz, fuarın açılışında yaptığı konuşmasında, “Fuarlar bir turizm dalı olarak önemli bir konudur. Biliyorsunuz biz turizm kentiyiz. 100 bin yatağımız var. Binin üzerinde otelimiz var. Otellerimiz buradan hizmet alacaklar. Bu anlamda ayağımıza gelen bir hizmet. Kendi alanında ilçemize renk katan bir fuar. Emeği geçen herkese tekrar teşekkür ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Fuar, 16 Mart’a kadar açık kalacak.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ