18.09.2019 - Bodrum'un Haber Portalı

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ BODRUM KAMPÜSÜNDE MEZUNİYET HEYECANI

  • 12 Haziran 2019
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ BODRUM KAMPÜSÜNDE MEZUNİYET HEYECANI

“Kaliteli eğitim her çocuğun hakkıdır” ilkesi ile yola çıkan ve Bodrum’da kurulduğu 2015 yılından bu yana emin adımlarla yoluna devam eden; akademik ve teknolojik altyapısı güçlü, araştırmacı, yenilikçi ve üretken bir nesil yetiştirmeyi hedefleyen Bahçeşehir Koleji Bodrum Kampüsü; 4 yıl önce Ortaokuluna kabul ettiği ilk öğrencilerini 8. sınıftan liseye uğurlamanın haklı gururunu yaşıyor.

10 Haziran Pazartesi akşamı kampüs bahçesinde gerçekleşen görkemli mezuniyet töreninde 2018-2019 Eğitim Öğretim yılı 8. sınıf öğrencilerinin ve ailelerinin yanı sıra; İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Emin Geçin ile okul kurucuları, okul yöneticileri ve öğretmen kadrosu bu heyecana eşlik etti.

Tören öncesi kampüs bahçesinde düzenlenen keyifli kokteylin ardından, öğrencilerin vals ve perküsyon performansları eşliğinde heyecanla başlayan gece; mezuniyet seremonisi, bayrak flama devir teslimi ve mezuniyet yeminiyle sürerken, okul birincisi Simay Pay’ın mezuniyet kütüğüne 1.’lik pirincini çakması ve keplerin havaya atılmasıyla sona erdi.

Lise öğrencilerine kapılarını açmaya hazırlanan Bahçeşehir Koleji Bodrum Kampüsü; Kişiye Özgü Öğretim Modeli (KÖM), Master 6, Çift Dilli Eğitim gibi eğitim modelleri, Kodlama ve Robotik, Together, Sosyal Takip Programı (STP) gibi eğitim uygulamaları ile eğitimdeki yenilikçilik vizyonunu,2019-2020 Eğitim-Öğretim yılında da sürdürecek.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ